O Mne

Vítam Vás na mojom webe.

V týchto pár riadkoch sa Vám trocha predstavím i keď niet nad osobné stretnutie . Prvú zrkadlovku som si kúpila z prvej výplaty po rodičovskej dovolenke v roku 2013 . Cez okno kancelárie som si predstavovala, kde všade som s ňou mohla práve v tej chvíli byť a fotiť čaro prírody alebo momentky môjho syna.

Povzbudená pochvalnými komentármi a obľúbenými som sa začala viac zaujímať o fotenie. Prešla som rôznymi kurzami, workshopmi a dokúpila nové objektívy. Rozhodnutie venovať sa naplno foteniu prišlo v roku 2016 . Vraj si treba plniť sny a tak po 8 rokoch vo firme som si založila živnosť, urobila ateliér, kúpila novú zrkadlovku.

Netrvalo dlho a prišli prvé objednávky na fotenie. Rodinky, detičky v škôlke, v škole - tu sa cítim byť doma . Milujem zachytávať okamihy a navždy ich zvečniť vo fotkách. Ak hľadáte fotografa na rodinné fotky, alebo si chcete nechať nafotiť Vaše ratolesti samostatne, ste u mňa na správnej adrese. Veľa detských tváričiek už bolo zachytených mojim objektívom, každé dieťatko je iné, jedinečné a taký je aj môj prístup k nim - individuálny - dáme si čas na vzájomne zoznámenie, vytvorenie dôvery a až potom príde na rad cvakanie.

Ak hľadáte fotografa na rodinné fotky, alebo si chcete nechať nafotiť Vaše ratolesti samostatne, ste u mňa na správnej adrese. Anka

Teším sa na Vás.

anafotograf podpis

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI

viac recenzí nájdete na mojej stránke facebooku

Copyright © 2020 Anna Macejková - FOTOGRAF by   Naviad s.r.o.